به پویاترین و پرمخاطب ترین سایت عرصه بازرسی جوش،رنگ،عایق وخوردگی خوش آمدید.برای استفاده هرچه بیشترازامکانات این سایت عضو شوید.
عضویت در خبرنامه

؟=2+3
نام:
ايميل:

http://s8.picofile.com/file/8278216992/photo_2016_12_12_15_00_37.jpg

http://s7.picofile.com/file/8253717534/2%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B4.gif

 

 

 

ورود و عضویت
برای دریافت اخبار از طریق ایمیل خود،در خبر نامه نیز ثبت نام کنید.نرم افزار آنلاین

 

نظر سنجی
آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز312
mod_vvisit_counterدیروز1177
mod_vvisit_counterاین هفته312
mod_vvisit_counterاین ماه17842
mod_vvisit_counterکل بازدیدها1306021
مترجم سایـت
به پرمخاطب ترین و پویاترین سایت حوزه بازرسی جوش،رنگ،عایق وخوردگی خوش آمدید//برای مشاهده کلیه امکانات سایت با نام کاربری خود وارد شوید// برای استفاده هرچه بهتر از امکانات این سایت از مرورگر firefox استفاده کنید// از این سایت در دوازدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی تقدیر شده است//از اولین فروشگاه مجازی کتب تخصصی بازرسی فنی ایران دیدن فرمایید

PostHeaderIcon اصول محاسبه جوش در ارزیابی کیفی به منظور تخمین و کاهش هزینه ها

مهندسی ارزش در صنعت جوشکاری و لحیم کاری

اصول محاسبه جوش در ارزیابی کیفی

به منظور تخمین و کاهش هزینه ها


فروش همزمان در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و کتابفروشی های معتبر

سفارش تنها با یک تماس

09398647003

تالیف و ترجمه

مهندس عادل حیدری

دکتر ایمان پولادوند

نشر جهان جام جم

مجموعه ای بدیع و بی نظیر از مدیریت اقتصادی در جوشکاری ،لحیم کاری و آزمایشهای غیر مخرب

پیشگفتار کتاب را مطالعه نمایید
امروزه صنعت جوش به عنوان یک صنعت مادر در صنایع 9 گانه استراتژیک اقتصادی جهان از قبیل: نفت ،گاز و پتروشیمی، هوافضا، دریایی، ریلی، ساختمان، الکترونیک، ماشین سازی و پزشکی بیش از 5 درصد ارزش افزوده این صنایع را به خود اختصاص داده است و این گواه بر اهمیت این موضوع می باشد. اهمیت نگاه به این صنعت از دریچه اقتصادی نیز امروزه با توجه به شرایط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و همچنین افزایش هزینه های سرمایه گذاری، تولید و بهره برداری و همچنین تغییرات موقت و دائمی در نیازهای مصرف کنندگان بیش از پیش از سوی کارشناسان و مدیران مورد توجه قرار گرفته است.
هزینه کمتر و کیفیت بالاتر موجب پیدایش مبحثی به نام << مهندسی ارزش >> گردیده .این علم وظیفه کنترل تولید با کمترین هزینه بدون به خطر انداختن کیفیت را به دوش می کشد. بی شک مهندسی ارزش یا مهندسی هزینه، کلیدی راهگشا در رسیدن به هدف نهایی که همانا تولیدی ارزان و فروش دارای حاشیه سود مطمئن در سایه تجارت جهانی و رقابت پویا می باشد است. در این شرایط ارائه قیمت پیشنهادی در مناقصه های پیش رو برای پیمانکاران و سازندگان با درنظر گرفتن شرایط خاص رقابت، ساخت بر اساس استاندارد های بین المللی ،تامین و تضمین ایمنی سازه های جوشکاری شده و الزامات ویژه کارفرما امری حیاتی و مهم تلقی می گردد که بقاء شرکت ها در گرو آن می باشد. چه بسیار سازندگان مسحور از پیروزی در مناقصات که در نهایت با زیان های میلیاردی فضای صنعت را ترک کرده اند و جای خود را به دیگران داده اند.
کتابی که پیش رو دارید  قسمتی کوچک از دانش مهندسی ارزش در صنعت جوشکاری و لحیم کاری  است امید است بتوان بعنوان مرجع در انتخاب روش های جوشکاری ولحیم کاری مفید واقع شود. طرح و بررسی فاکتورهای موثر درهزینه های جوشکاری به منظور تخمین و برآورد هزینه ها در این کتاب صورت گرفته است. این موضوعی است که شما به عنوان کارشناس چه در جایگاه کارفرما و چه در جایگاه پیمانکار باید به آن اشراف کامل داشته باشید. بخش های ابتدایی کتاب برگرفته از مجموعه مباحثی است که در کتب معتبر و استانداردهای بین المللی ذکر شده است. جداول، نمودارها و فرمول های محاسباتی وکاربردی این مآخذ و منابع می توانند در انتخاب های شما موثر و راهگشا باشند. قسمت انتهایی این کتاب تالیفی است بر اساس آنچه می تواند در تست های غیرمخرب بر هزینه ها تاثیر بگذارد و با توجه به اینکه هیچ یک از منابع اطلاعاتی در دسترس به صورت یکپارچه بدان نپرداخته اند بدیهی است توجه به نکات ذکر شده در جهت تنظیم قراردادها و نرخ نامه ها موثر خواهد بود. این راهنمایی ها حاصل سالها تجربه کارشناسان زبده ایرانی است که بر اساس تلاش و جهد در پروژه های مختلف صنعتی بدست آورده اندو با توجه به شرایط تولید و ساخت در کشورمان ایران می تواند کاربرد های بسياري داشته باشد.
مهندس عادل حیدری
دکتر ایمان پولادوند

بخش های کتاب  شامل

1 اقتصاد در فرایندهای جوشکاری ذوبی غیر اتوماتیک
2 اقتصاد در فرایندهای جوشکاری اتوماتیک و رباتیک
3 اقتصاد در لحيم کاري سخت و نرم
4 اقتصاد در آزمایشهای غیرمخرب

فروش آنلاین و آسان

قیمت7950 تومان

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه, 03 اردیبهشت 1393 ساعت 20:42)

 

تبلیغات

 

 

 

 

 

جستجو در سایت
راهنمای سایت

http://s5.picofile.com/file/8168051292/FlashB1.gif

 

آخرین اخبار سایت
تبلیغات کاربران